FAQ

FAQ

Filmový festival, který přináší do Čech filmy zaměřené na jídlo a témata s ním spjatá. V rámci promítání ochutnáte menu sestavené přímo k danému tématu. Na Vaše otázky bude odpovídat osobnost z oboru.

Program festivalu probíhá současně ve dvou sálech – v Ballingově sále s kapacitou 200 diváků a v komornějším Vzdělávacím centru NTK s kapacitou ca. 60 osob.

Festivalový den je rozdělen do několika tematických bloků postavených na promítání filmu doprovázeného degustačním menudiskusí s osobností z oboru.

A co když si koupím vstupenku s degustací?

Při příchodu se občerstvíte welcome drinkem a moderátor vás naladí na správnou notu. Film dávkujeme po částech a prokládáme ho jednotlivými chody degustačního menu. S hosty se ponoříte do tématu, které vidíte, chutnáte a cítíte… Nebojte se pokládat zvídavé otázky, kvůli tomu hosté přišli! 

A co když si koupím FESTIVAL PASS?

Dáte si to celé několikrát do kola! Přijďte na vanilkovou snídani, k obědu si dejte provoněné menu od šéfkuchaře Zdeňka Marcína, večeří potěšte svůj mikrobiom a večer zakončete se skleničkou vína!

 

Vstup na promítání a diskusi je zdarma. Pokud si však chcete užít festival naplno, doporučujeme zakoupit vstupenku na degustaci.

Cena vstupenek je různá – u menších bloků začíná na lidových 100 Kč, u programu nabitého jídlem nebo vínem je třeba si připlatit (ale pořád zůstáváme v mezích vstupenky do multiplexu a menu v McDonald’s)…  

Pro šetřivé je tady FESTIVAL PASS – co byste koupili za 1560, máte od nás za 1090 Kč… a to se vyplatí!

Předprodej vstupenek probíhá na webovém portálu GoOut.cz a na našich stránkáchNejjednodušší cesta vede TUDY.

Vstupenky bude možné koupit i na místě, ale za to Vám neručíme – je dost možné, že už se na Vás nedostane řada… A taky cena bude vyšší :(. Raději na nic nečekejte a kupte vstupenky online!

Vstupenka na degustaci je platná pouze pro jednu osobu. Diváci se vstupenkou na degustaci budou usazeni ve vyhrazené části sálu.

 

Při příchodu se občerstvíte welcome drinkem a moderátor vás naladí na správnou notu. Film dávkujeme po částech a prokládáme ho jednotlivými chody degustačního menu. S hosty se ponoříte do tématu, které vidíte, chutnáte a cítíte… Nebojte se pokládat zvídavé otázky, kvůli tomu hosté přišli!

Vstupenka na degustaci je platná pouze pro jednu osobu. Diváci se vstupenkou na degustaci budou usazeni ve vyhrazené části sálu.

Festival pass umožňuje vstup na všechny bloky programu. Lze stihnout i 4 bloky v hodnotě 1560 Kč. Je však nutné předem nahlásit, které bloky navštívíte, ať pro Vás máme připravené porce (po zakoupení Vás kontaktuje náš tým FFF).

Festival pass si vyberete jako formu vstupenky na kterýkoliv programový blok. Cena festival passu je 1090 Kč.

    • festival pass je platný pro jednu osobu
    • vyberte si bloky programu, které se nepřekrývají (program běžně trvat i 2 hodiny)
    • při příchodu si vyzvedněte vstupenky na jednotlivé bloky programu
    • do sálu se dostavte na začátku promítání
 
Přijďte na vanilkovou snídani, k obědu si dejte provoněné menu od šéfkuchaře Zdeňka Marcína, večeří potěšte svůj mikrobiom a večer zakončete se skleničkou vína!

Doporučujeme si rezervaci udělat (přes tlačítko “koupit vstupenky – rezervovat“), jinak by se na Vás nemusela dostat řada. I přes Vaše rozhodnutí ještě zvažte, zda si nekoupit i degustaci. Až uvidíte všechny ty jedlíky okolo, mohlo by Vám to být líto…

Ano! Před nákupem vstupenek si ale zkontrolujte, zda se program Vámi vybraných bloků nepřekrývá.

Doporučujeme koupit FESTVAL PASS.

Přijďte na vanilkovou snídani, k obědu si dejte provoněné menu od šéfkuchaře Zdeňka Marcína, večeří potěšte svůj mikrobiom a večer zakončete se skleničkou vína!

Další ročník proběhne na podzim 2020 v Národní technické knihovně v Praze.

Metrem A na stanici Dejvická výstupem směr Šolínova, Vysoké školy. Odtud je to do NTK cca 4 minuty chůze.

Nejbližší tramvajové a autobusové zastávky: Lotyšská, Národní technická knihovna a Dejvická.

Řidiči mohou zaparkovat v blízkosti NTK.

Adresa: Národní technická knihovna, Technická 2710/6, Praha 6 – Dejvice.

Poznámka: Vstupenka na degustaci je platná pouze pro jednu osobu. Diváci se vstupenkou na degustaci budou usazeni ve vyhrazené části sálu.